Kane és Son csúnyán elintézte a Leicestert is – VIDEÓ

Az angol csatár négyet vágott, simán nyert a Spurs.

A Premier League 34. fordulójából elhalasztott mérkőzésen a Leicester City az ezüstérmes Tottenhamet fogadta. A vendégek már az első félidőben kétgólos előnyre tettek szert, miután Kane közelről a kapuba vágta Son jobbról érkező passzát, majd pedig a dél-koreai támadó Alli löbbölését lőtte kapásból a hálóba.

A fordulás után tizennégy perccel jött a Leicester szépítő gólja, Chilwell tizenkét méterről gurított a kapu közepébe az elcsúszó kapus és a védő között. Egyenlíteni azonban már nem tudott a hazai gárda, négy perccel később Kane a kapu torkából fejelt gólt, majd Sonnak is összejött a dupla a 71. percben. A végeredményt (1-6) azonban nem ő, hanem Kane állította be, aki a hajrában még kétszer túljárt Schmeichel eszén – ezzel pedig meglőve a mai negyedik, szezonbeli huszonhatodik gólját, amivel a góllövőlista élére ugrott.