Alexis Sanchez duplájával nyert az Arsenal – VIDEÓK

A sereghajtó Sunderlandet verték az elhalasztott meccs pótlásán.

Az Arsenal a sereghajtó Sunderland együttesét fogadta az angol élvonalban, a 34. fordulóból elhalasztott mérkőzés pótlásán.

A londoniak az első felvonásban a várakozásoknak megfelelően nagy fölényben futballoztak ‒ a kapura lövések száma 18-2 volt ‒, de nem tudtak betalálni.

A Premier League-ből már kiesett vendégek nagy lehetőséghez jutottak a második félidő elején, amikor Petr Cech kapott egy rossz hazaadást, kézzel kiütötte a labdát a gólvonal elől, de Sunderland nem tudta értékesíteni a közvetett szabadrúgást az ötösről.

A 72. percben Mesut Özil passzolt remekül Alexis Sanchez elé, neki pedig könnyű dolga volt, csak az üres kapuba kell lőnie (1-0).

A 81. percben Alexis Sanchez duplázott, miután közelről értékesített egy kipattanót. Tegyük hozzá, Jordan Pickford kapus bravúrjai nélkül kiütéses vereséget szenvedett volna a Sunderland. A kapura lövési mutató végül 37-4 lett…