Újabb hazai égés: a Sassuolo nyert, nagyon messze került az Inter az EL-től – VIDEÓ

Borzalmas szériában vannak a milánóiak.

Gyakorlatilag az Internazionale EL-indulása volt a tét a vasárnapi, Sassuolo elleni Serie A-mérkőzésen. A milánói együttes ugyanis három meccsel a bajnokság vége előtt négy ponttal marad el a még éppen Európa Liga-selejtezőt érő pozícióban álló AC Milantól.

A legutóbbi hét bajnokiján mindössze két pontot gyűjtő együttes azonban folytatta mélyrepülését: Iemmello gólja után került hátrányba a 36. percben. A gondokat fokozta, hogy a Sassuolo-játékos a második félidőben megduplázta saját és csapata góljainak számát (0-2). A hajrában Éder még szépített, de az egyenlítés már nem jött össze – idegenben nyert 2-1-re a Sassuolo.

Az Inter maximum a hatodik helyre érhet oda, ami jelen állás szerint még éppen EL-indulást érhet. Pillanatnyilag a Milan a hatodik (60 pont), eggyel lemaradva követi a Fiorentina (59), az Inter pedig 56-tal áll két körrel a vége előtt.

Csak nyomozta a labdát az Inter (0-1)

Kezezés után jött a második (0-2)

Édert nem támadták, büntetett (1-2)