Nemzetközi foci

Az U17-es válogatott négy közé juthat az Eb-n, a Chelsea a bajnoki címért lép pályára

A pénteki, szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.

Péntek:

M4 Sport
11.45:
Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Magyarország–Törökország
Eurosport 1
17:30:
Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Spanyolország–Franciaország
Eurosport 2
11.45:
Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Magyarország–Törökország
Digisport 3
20.40:
Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen–Celtic
Spíler TV
20.35:
Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion–Chelsea

Szombat:

M4 Sport
17.45:
Labdarúgás, NB I, Ferencváros–Debrecen
20.15: Labdarúgás, NB I, Újpest–Videoton
Sport 1
16.00:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol–Valencia
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna–Granada
Eurosport 1
17.30:
Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Németország–Hollandia
Eurosport 2
15.30:
Labdarúgás, német bajnokság
21.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC–Minnesota United
23.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact–Columbus Crew
Digisport 1
17.40:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina–Lazio
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta–AC Milan
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Huracan–San Lorenzo
Digisport 2
13.10:
Labdarúgás, skót bajnokság, Rangers–Hearts
Spíler TV
13.05:
Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City–Leicester City
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City–Arsenal

Vasárnap:

M4 Sport
17.15:
Labdarúgás, NB II, Soroksár–Balmazújváros
Sport 1
16.00:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés–Celta Vigo
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Sevilla
Sport 2
20.00:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas–Barcelona
Eurosport 1
18.15:
Labdarúgás, U17-es női Eb, Csehország
Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, német másodosztály
22.00: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers–Atlanta United
Digisport 1
12.10:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale–Sassuolo
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino–Napoli
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge–Anderlecht
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma–Juventus
Digisport 2
14.55:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo–Genoa
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco–Lille és St. Étienne–Paris Saint-Germain
Digisport 3
14.55:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone–Udinese
20.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Newell’s Old Boys–Rosario Central
22.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors–River Plate
Spíler TV
12.45:
Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace–Hull City
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United–Liverpool
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur–Manchester United

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.