Hart potyái a Torino két pontjába kerültek az Inter ellen – VIDEÓ

Egygólos meccsen nyert a Milan.

Szombat este a hazai pályán remeklő Torino vendégeként lépett pályára az Inter az olasz Serie A 29. fordulójában. A találkozón Joe Hart kapitális hibája után a vendég milánóiak szereztek vezetést, de hat perccel később egy szögletet követően gyorsan egalizáltak a bikák.

A második játékrészben aztán fordított a Torino, sokáig azonban nem örülhettek, mert Hart-kapus ismét hatalmasat hibázott, így három perc múlva Candreva egyenlített. Az összecsapáson többször már nem rezdültek meg a hálók, maradt a 2-2, ami után kijelenthető, hogy Hart hibái nagyon sokba kerültek a Torinónak…

A másik milánói gárda, az AC Milan is pályára lépett szombat, a piros-feketék a Genoa együttesét látták vendégül a San Siróban. A hazaiak a 33. percben Matias Fernandez góljával szerezték meg a vezetést, és ez a találattal végül a Milan három ponttal gazdagodott.