Messi parádézott: két gól, két gólpassz – VIDEÓ

A Barcelona 5-0-ra verte a Vigót, így ismét letaszította a Realt az első helyről.

A spanyol LaLiga 26. fordulójában a Barcelona a Celta Vigót fogadta. A találkozó tétje nem volt kisebb a hazaiak számára, minthogy visszaveszik-e az első helyet a kora délutáni győzelmével előző Real Madridtól.

A meccs 24. percében egy lépést tett a három pont felé a katalán együttes: Lionel Messi szerzett vezetést (1-0). Negyed órával később Neymar Messi passzát váltotta gólra (2-0).

A második félidőben Rakitic, Umititi – utóbbi Messi passzából – és Messi is betalált, 5-0-ra módosítva ezzel az állást. Ez is maradt a vége: sima győzelmével a katalán együttes ismét első, egy ponttal előzi meg az egy meccsel kevesebbet játszó Realt.