Gameiro öt perc alatt triplázott az Atléticóban – VIDEÓ

LaLiga: a madridiak francia csatára döntötte el a meccset a Sporting Gijón otthonában.

Az Atlético Madrid a Sporting Gijón vendége volt a spanyol LaLiga 23. fordulójának szombati játéknapján.

Rendkívül furcsa látványt nyújtott a két csapat, ugyanis a hazaiak szerelése megtévesztésig hasonlított az Atlético mezére: piros-fehér hosszanti csíkos felső, kék nadrággal. Ehhez képest a vendég fővárosiak a teljesen szokatlan fekete felső és sárga nadrág kombinációjában léptek pályára.

Az első félidőben a játék képe alapján sem lehetett jól megkülönböztetni a feleket, ugyanis a hazaiak valamivel többet birtokolták a labdát, és többször próbálkoztak lövéssel, ám a kaput egyik csapat sem találta el.

Nem úgy a szünet után, amikor a belga Yannick Carrasco már tíz másodperc után vezetéshez juttatta az Atléticót, majd három perccel később Sergio Alvarez egyenlített.

A 76. percben a játékvezető – tévesen – nem adta meg Griezmann gólját, de a 62. percben csereként beállt Kevin Gameiro a hajrában öt perc alatt mesterhármast lőtt, ezzel eldöntötte a meccset a vendégek javára (1-4). A francia csatár legutóbb 2015 októberében szerzett három gólt egy meccsen, akkor a Sevilla színeiben a Getafe ellen volt kiemelkedően eredményes.

Az Atlético ezt megelőzően legutóbb január 7-én tudott idegenben meccset nyerni.