Videoton FC – FK Lokomotiv Moszkva (orosz) 0-2 (0-1)
Marbella, játékvezető: Torres
Videoton: Zöldesi – Sejben, Pölöskei, Fejes, Varga B. – Kovács I., Lénárt, Simon Á. (Vukotics, 61.), Géresi (Solomun, 61.) – Barczi, Bévárdi. Vezetőedző: Henning Berg
Gólszerzők: Maicon (13.), Mirancsuk (tizenegyesből 59.)

A spanyolországi Marbellán edzőtáborozó Videoton az orosz Lokomotiv Moszkva ellen játszotta első pénteki edzőmeccsét.

Az első komolyabb lehetőség a magyar csapat előtt adódott, de a vezetést az oroszok szerezték meg: Maicon jó ütemben érkezett egy beadásra a 13. percben (0-1). A folytatásban is támadásban maradt az ellenfél, egy szabadrúgás után Pölöskei fejese és a kapufa együttesen mentette meg a góltól a Videotont.

A második félidőben is nagyobb nyomás nehezedett a tartalékosabb magyar csapat kapujára. Egy büntetőből ráadásul növelte is előnyét a Moszkva (0-2). Kemény ellenféllel csapott össze a Videoton, előbb Simon Ádámot majd Solomunt, végül Bévárdit is ápolni kellett – derült ki a klubhonlap tudósításából.

A végéig már kitartott a moszkvai előny: 2-0-ra kapott ki a Videoton.