Eggyel volt jobb a Levszki.
Újpest FC – Levszki Szófia (bolgár) 1-2 (0-1)
Újpest: Balajcza – Nagy T., Windecker, Balogh, Hazard, Perovics, Szankovics, Gere, Pávkovics, Szűcs, Nagy G. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics
Újpesti gólszerző: Hazard (58.)

A Cipruson edzőtáborozó Újpest FC a bolgár Levszki Szófia ellen játszotta következő felkészülési mérkőzését.

A bolgár csapat nem bizonyult könnyű ellenfélnek: több helyzetet dolgozott ki, majd egy jó ütemű kiugratással a 42. percben a vezetést is megszerezte. A fordulás után sem változott a játék képe, az 51. percben növelte is előnyét a Levszki (0-2). Szögletből szépíthetett volna a magyar csapat, de a fejes gyengére sikerült.

Az 58. percben viszont összejött a szépítés: Hazard közvetlen közelről kétszer is a kapusba lőtt, majd a másodjára is kipattanó labda visszapattant egy védőről épp az újpesti támadó elé, aki a gólvonalról beljebb tessékelte azt (1-2). A folytatásban viszont ugyanazt hozta a meccs: a Levszki nyomott, az Újpest a védekezésre és a kontrákra helyezte hangsúlyt. Több gól nem esett: 2-1-re nyertek a bolgárok.