FA-kupa: továbbjutott az ötödosztályú Lincoln City és a Sutton is!

Búcsúzott a Sunderland; a Wimbledon és az Ipswich sem bírt alacsonyabb osztályú riválisával. 121. percben lőtt győztes gólt a Blackpool.

Kedd este hat megismételt mérkőzést rendeztek az FA-kupában (3. forduló). A Crystal Palace és a Burnley hazai pályán, míg a Sutton és a Bristol City idegenben harcolta ki a továbbjutást. Az ötödik vonalban szereplő Lincoln City színeiben Arnold a 91. percben lőtt győztes gólt, így búcsúztatták a Championshipes Ipswich Townt.

A másodosztályú Barnsley nem bírt a két osztállyal lejjebb szereplő Blackpoollal, a rendes játékidőben 1-1-re álltak a felek, így hosszabbításra került sor. A negyedik vonalban szereplő vendégek a százhúsz perc ráadás hosszabbításában (121. perc) lőttek továbbjutást érő gólt, a csereként beállt Osayi-Samuel találatának köszönhetően elmaradtak a büntetők.

FA-kupa (a legjobb 32 közé jutásért)

20:45 Barnsley (angol II) – Blackpool (angol IV) 1-2 (0-1). Az első fordulóban: 0-0. Továbbjutott: Blackpool

20:45 Burnley – Sunderland 2-0 (1-0). Az első fordulóban: 0-0. Továbbjutott: Burnley

20:45 Fleetwood (angol III) – Bristol City (angol II) 0-1 (0-1). Az első fordulóban: 0-0. Továbbjutott: Bristol City

20:45 Wimbledon (angol III) – Sutton (angol V) 1-3 (1-0). Az első fordulóban: 0-0. Továbbjutott: Sutton

21:00 Crystal Palace – Bolton (angol III) 2-1 (0-0). Az első fordulóban: 0-0. Továbbjutott: Crystal Palace

21:05 Lincoln City (angol V) – Ipswich (angol II) 1-0 (0-0). Az első fordulóban: 2-2. Továbbjutott: Lincoln City