Újra a hajráspecialista hozta a meccset az Arsenalnak – VIDEÓ

Akárcsak a Bournemouth elleni bajnokin, a Preston otthonában is bajba került a Wenger-együttes…

A Championship középmezőnyéhez tartozó Preston North End közel járt ahhoz, hogy kiüsse az Arsenalt az angol FA-kupa harmadik fordulójában, ám a vendégcsapat még időben kapcsolt.

A hátrányt Ramsey találata tette semmissé a második félidő első percében, ám a „döntő csapásra” a 89. percig várni kellett. Ekkor villant Olivier Giroud, aki a Bournemouth elleni ütközet során is hajráspecialistának bizonyult, akkor a 92. minutumban egalizált. Ha már itt tartunk, a West Bromot a francia csatár találatával gyűrte le az Arsenal: az a találat a 86. percben született…

Az FA-kupa harmadik fordulójában bravúrgyőzelmet aratott a bajnoki címvédő Leicester, amely 2-1-re diadalmaskodott az Everton otthonában. Nem kis meglepetésre a Stoke hazai környezetben vérzett el (0-2) a másodosztályú Wolverhampton Wanderersszel szemben.