Öt perc alatt hatalmas bajba került a Barca, aztán jött Messi – VIDEÓ

Villámgyorsan kétgólos előnyt szerzett a Bilbao a Spanyol Kupa nyolcaddöntőjében. A vége 2-1 lett.

Az első húsz percben a szinte a legerősebb csapatával pályára lépő Barcelona akarata érvényesült a Király-kupa-nyolcaddöntő első meccsén, ám magára talált, és öt perc alatt berámolt két gólt a hazai környezetben szenzációsan teljesítő Bilbao.

A második félidő elején aztán Messi szépített szenzációs szabadrúgással, melynél a hazaiak vitatták ugyan, hogy a labda áthaladt a gólvonalon, ám egyes kameraállások tökéletesen mutatták: jól döntött a játékvezető…

Egyre nagyobb tempót diktált a vendégcsapat, Neymarról előbb Raúl Gracíát, majd Iturraspét is kiállította a bíró, ám ez sem volt elég az egyenlítéshez. A slusszpoén Messié lehetett volna, ám a 93. percben egészen közelről a jobb kapufára bombázott.

Vagyis a Bilbao 2-1-es előnnyel utazik Barcelonába.