Agüero ott lőtt gólt, ahol el sem fért a labda – VIDEÓ

A City emberhátrányban indult be a Burnley ellen. Megégett a Liverpool.

Nincs megállás Angliában, az ünnepi meccsdömpinget hétközi forduló követi. A 20. fordulót a Leicester gól nélküli döntetlenje nyitotta, míg 16 órától további négy mérkőzést rendeztek.

A második helyezett Liverpool a kiesőhelyen szerénykedő Sunderland vendégeként végzett 2-2-re két büntetőből kapott góllal, míg a harmadik helyét megerősítő Manchester City úgy verte 2-1-re a Burnleyt, hogy Fernandinho már a 32. percben – 0-0-nál – a kiállítás sorsára jutott (Clichy és a majdnem nullszögből gólt szerző Agüero mentették ki a csapatot a bajból).

Az Everton magabiztos sikert aratott a Southampton ellen (3-0), és szintén három gólt szerezve fordított a West Bromwich Albion a kiesőjelölt Hull City ellen.