A Barcelonának csak döntetlenre futotta a kupameccs odavágóján – VIDEÓ

A harmadosztályú Hércules otthonában túl könnyelmű volt a tartalékos Barcelona.

A Spanyol Király-kupa nyolcaddöntőbe jutásáért vívta az első mérkőzését a Barcelona a harmadosztályú Hércules otthonában. A katalánok vezetőedzője, Luis Enrique a Cillessen – Vidal, Borja López, Umtiti, Digne – Alena, Carbonell, Denis Suárez – Rafinha, Paco, Turan kezdőcsaptot küldte pályára.

Az első félidő gól nélkül ért véget, a második játékrész elején viszont bent maradt a Barca az öltözőben, és meglepetésre hátrányba került, David Mainz talált be Cillessen kapujába. A válaszra azonban nem kellett sokat várni, Alena hat perccel később egalizált. Több gólt viszont már nem tudott begyötörni a katalán csapat, maradt az 1-1, így a visszavágót még komolyabban kell vennie a gránátvörös-kékeknek, ha ki akarják harcolni a továbbjutást.

Spanyol Király-kupa nyolcaddöntőbe jutásért , visszavágó

Real Madrid – Cultural Leonesa 6-1, továbbjutott: a Real Madrid, 13–2-es összesítéssel