Nem okozott gondot a Realnak az Osasuna

Ronaldo hosszú-hosszú kihagyás után a kezdőcsapatban kapott helyet és hat perc alatt gólt lőtt.

Ahogy arra számítani lehetett, ha már felépült, Zidane edző a kezdőcsapatba jelölte az Osasuna ellen Cristiano Ronaldót. A portugál csillag a nyári Európa-bajnokság döntőjében sérült meg, azóta nem lépett pályára tétmérkőzésen.

A La Liga harmadik fordulójában beszállt, ugyanis így festett a „királyiak” hivatalos kezdőcsapata:

• REAL MADRID: Casilla – Danilo, Pepe, Ramos, Nacho – Modric, Kroos, Kovacic – Ronaldo, Bale, Morata.
  • A madridiaknak nem is akadt különösebben nehéz dolga a pamplonai gárda ellen, hiszen Ronaldo már a 6. percben eredményes volt (igaz, akadt már ennél harcosabb találata is), majd Danilo és Sergio Ramos góljaival már a félidőre 3-0 állt az eredményjelzőn.

A különbség később tovább nőtt, hiszen a 62. minutumig Pepe és Modric is ünnepelhetett, így 5-0 után már az sem számított, hogy Oriol Riera és David García góljaival végül 5-2-re zárkózott az Osasuna. A 79. percben Cayetano Bonnint kiállította a játékvezető.

A Real továbbra is hibátlan a bajnokságban, háromból háromszor nyert.