Nemzetközi foci

Letartóztatták a PSG balhés védőjét, aki minden vádat tagad

Rangadó
Rangadó

2016. 06. 01. 10:06

A PSG védője, Serge Aurier hatalmas bajba keveredett, miután hétfőn hajnalban egy szórakozóhelyről hazafele menet letartózatták Párizsban.

Az elefántcsontparti játékost vasárnap tartóztatták le a francia fővárosban, miután egy rendőrre támadt. Az incidensre azután került sor, hogy a rendőr megállította a nightclubból hazafelé tartó futballistát. Claire Boutaud, a játékos ügyvéde kedden megerősítette, hogy ügyfele panasszal él hatósági bántalmazás miatt, továbbá cáfolnak minden Aurier ellen felhozott vádat.

A PSG is közzé tette álláspontját a balhés játékos ügyével kapcsolatban, melynek lényege, hogy Aurier mindaddig ártatlannak minősül, míg a bűnössége bizonyítást nem nyer.

– Klubunk értesült róla, hogy Serge Auriert szeptember 26-ra idézték a párizsi bíróság elé, a vasárnapról hétfőre virradó éjjelen történt letartóztatása ügyében. Az ügy jelenlegi állása alapján klubunk szeretné, ha a játékost is meggiletné minden állampolgár joga, hogy amíg bűnössége nem bizonyul, ártatlannak minősül. Ezen kívül klubunk hangsúlyozza maximális elkötelezettségét a rendfenntartó erők mellett, amelyeknek időnként rendkívül nehéz helyzetben kell tenniük a kötelességüket. Újabb közleményt a bíróság döntése előtt nem adunk ki – írja a Paris Saint-Germain honlapján.

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Real Madrid's Cristiano Ronaldo (L) and Luka Modric (R) attend a training session at the Olimpiyskiy Stadium in Kiev, Ukraine, 25 May 2018.The 2018 UEFA Champions League Cup final football match between Real Madrid and Liverpool FC will held on May 26 at the Olimpiyskiy Stadium. (Photo by Ahmad Mora/NurPhoto)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.