FA Kupa: kiesett a címvédő Arsenal

A Manchester United meccsét újrajátsszák.

Az előző két kiírás győztese, az Arsenal nem jutott be a legjobb négy közé az angol FA Kupában, miután a vasárnapi negyeddöntőben meglepetésre 2-1-re kikapott hazai pályán a Watfordtól.

A házigazda a 88. percben szépített, és bár a hajrában több nagy helyzetet is kidolgozott, nem tudta döntetlenre menteni a találkozót. Az Ágyúsok 2002 novembere óta először veszítettek sorozatban három hazai tétmérkőzést. A friss fiaskót megelőzően a Swansea City a bajnokságban (2-1), az FC Barcelona pedig a Bajnokok Ligájában (2-0) tudott nyerni az Emirates Stadionban.

A Watford 2007 után először jutott a legjobb négy közé a sorozatban.

A West Ham United elleni, hazai meccsen folytatódott a Bajnokok Ligájából kieső, az Európa Liga rájátszásában hátrányban lévő, a bajnokságban pedig csupán a hatodik helyen álló Manchester United rossz sorozata.

Dimitri Payet emlékezetes bomba-szabadrúgással szerzett vezetést a londoniaknak, de a hajrában Anthony Martial újrajátszásra mentette a párharcot. A West Ham sorozatban tizedik mérkőzésén sem tudott győzni az Old Traffordon.