Bundesliga: brémai győzelem, Kleinheisler nélkül

A Werder négy, a Stuttgart öt gólt lőtt.

Kleinheisler László csapata, a Werder Bremen fölényes, 4-1-es győzelmet aratott a Szalai Ádámot a 36. perctől csereként foglalkoztató Hannover ellen a német bajnokság 25. fordulójának szombati játéknapján. A fiatal magyar csatár ezúttal nem kapott lehetőséget a brémai együttesben, amely szerdán a Bayer Leverkusen vendégeként szintén 4-1-re nyert.

Ami a Leverkusent illeti: a második félidő elején már háromgólos hátrányban is volt az Augsburg otthonában – a dél-koreai Koo Ja-Csol mesterhármast ért el –, de végül egyenlített (3-3).

A Huszti Szabolccsal felálló Eintracht Frankfurt a vendég Ingolstadt csapatával játszott 1-1-et, így már hét mérkőzés óta nyeretlen. Idegenben győzött a Schalke, a Stuttgart pedig odahaza ütötte ki a kiesés elől menekülő Hoffenheimet.