Kickers Offenbach (német) – Soroksár SC 2-2 (2-1)
Törökország
Soroksár: Holczer – Eördögh, Pandur, Gengeliczki, Fejes – Kákonyi, Valencsik, Sándor, Pál – Gárdos, Mihály. Cserék: Csilus, Gohér, Korozmán, Szilágyi, Papp, Fülöp. Edző: Lucsánszky Tamás
Soroksári gólszerzők: Gohér, Csilus

Harmadik törökországi mérkőzésén a Soroksár SC kétgólos hátrányból felállva 2-2-es döntetlent játszott a német negyedosztályú Offenbach Kickers ellen – számolt be a másodosztályú klub honlapja.

Az első félidő derekán hátrányba került a magyar csapat, majd nem sokkal később már 2-0 állt a kijelzőn. Azonban a játékrész lefújása előtt Gohér révén sikerült tizenegyesből szépíteni. A második negyvenöt percben már sokkal összeszedettebben, tetszetősebben futballozott a soroksári együttes, aminek meg is lett az eredménye. Jobb oldali támadás végén Korozmán remek beadását Csilus juttatta becsúszva az ötösről a kapuba. Ezzel a találattal ki is alakult a találkozó végeredménye.