Újpest FC – FC Carl Zeiss Jena (német) 0-3 (0-2)
Belek, Törökország
Újpest: Kovács Z. – Heris, Windecker, Perovics, Mohl, Kecskés, Csima, Andrics, Gere, Bonney, Filkor. Csere: Angelov, Litauszki, Bardhi, Banai, Kálnoki Kis, Kabát, Balázs B. Edző: Nebojsa Vignjevics
Gólszerzők: Buval (4.), Starke (36.), Wolfram (86.)

A német Carl Zeiss Jenával csapott össze Törökországban az Újpest.

A negyedik percben Buval kapott egy pontos és hosszú indítást, majd Kovács lábai közt rúgta a kapuba a labdát (0-1). Inkább a németek domináltak, aminek a 36. percben újabb gól lett az eredménye: Eckardt beadására Starke érkezett pontosan a hosszú oldalon (0-2) – derül ki az Újpest honlapjánaktudósításából.

A második félidőben jóval aktívabb volt az Újpest, de nem sikerült bevenni a németek kapuját, sőt a 86. percben Kálnoki Kis fejelt ki egy beadást, de a hosszú oldalon Wolframhoz került a labda, aki másodszor már nem hibázott (0-3).