Megvan Hiddink első győzelme

A Crystal Palace három gólt kapott a címvédő Chelsea-től.

Első győzelmét ünnepelhette második Chelsea-edzői időszakában Guus Hiddink, ugyanis a holland menedzser csapata az angol Premier League huszadik fordulójának vasárnapi játéknapján 3-0-ra nyert a Crystal Palace otthonában.

A bajnoki címvédő londoni Kékek dolgát nehezítette, hogy Eden Hazard sérülés miatt már negyed órát követően lejött a pályáról. A 29. percben Diego Costa passzolt remekül Oscar elé, neki pedig már könnyű dolga volt, csak az üres kapuba kellett továbbítania.

A hatvanadik percben Oscar átadását Willian tökéletesen vette át, majd a tizenhatoson kívülről eleresztett szép lövésével megszerezte a vendégek második találatát. Hat perccel később Diego Costa értékesített egy kipattanó labdát (0-3).

Érdekesség, hogy a brazil Oscar és Willian, valamint a spanyol Costa is egy góllal és egy gólpasszal zárta a meccset.