Cahill 2019-ig aláírt a Chelsea-nél

Az angol védő mindent megnyert a londoni Kékekkel.

Négy évre szóló új szerződést írt alá az angol bajnoki címvédő Chelsea válogatott védője, Gary Cahill.

A megállapodásról a klub közleményben számolt be szerdán, emlékeztetve arra, hogy a 29 éves futballista kulcsszerepet tölt be a csapatban, amióta 2012-ben átigazolt a Bolton Wanderersből.

Cahill az elmúlt három évben Bajnokok Ligáját, Európa Ligát, bajnoki címet, FA Kupát és Ligakupát is nyert a Chelsea-vel, amely a mostani szezonban gyengén rajtolt, 14 forduló alatt csupán 15 pontot szerzett, és a Premier League tabellájának 14. helyén áll.

„Megtisztelő, hogy a Chelsea-nél hisznek és bíznak bennem, remek, hogy a jövőben is itt futballozhatok” – idézte a klub honlapja a hátvédet, aki 177 meccsen 15 gólt szerzett a londoniak mezében.