Horváth Ferenc döntetlennel kezdett a Vidi kispadján

Videoton FC – FC DAC 1904 Dunajská Streda (szlovák) 2-2 (0-1)
Székesfehérvár.
Videoton: Gábor P. – Nego (Szolnoki R., a szünetben), Vinícius (Gulyás G., a szünetben), Szekeres, Stopira (Fejes A. , a szünetben) – Pátkai (Trebotics, a szünetben), Simon Á. (Pölöskei, a szünetben) – Oliveira (Sejben, 59.), Szuljics (Kovács I., a szünetben), Gyurcsó (Soumah, a szünetben) – Feczesin (Heffler T., a szünetben). Edző: Horváth Ferenc
Gólszerzők: Soumah (74.), Heffler T. (82.), illetve Jurco (31.), Szarka (78.)

Péntek délelőtt a szlovák Dunaszerdahely csapatával csapott össze edzőmeccsen a bajnoki címvédő Videoton FC. A székesfehérváriak kispadján ezen a meccsen debütált a hét elején kinevezett vezetőedző, Horváth Ferenc.

A találkozó első félidejében a DAC szerzett vezetést, a hajrára azonban megrázta magát a teljes sort cserélő Videoton: Soumah egalizált a 72. percben, és bár nem sokkal később az ellenfél ismét betalált, erre a gólra Heffler Tibornak volt válasza – a vége 2-2 lett, számolt be a Vidi.hu.