Neymar duplázott éjjel

Messi fantasztikus kapásgólt lőtt Mexikónak - [b]VIDEÓK[/b]

Szerda hajnalban Brazília az Egyesült Államok ellen játszott barátságos meccset, Neymaréknak pedig ezúttal nagyon ment a játék, ugyanis 4-1-re nyertek, a Barcelona támadója duplázni tudott úgy, hogy Dunga csak a szünetben küldte pályára. Az első találatot Hulk jegyezte még a 9. percben, aztán a szünet után egy erős negyed órát hozva a brazilok eldöntötték a mérkőzést. Előbb Neymar büntetőből, majd Rafinha volt eredményes. A sort ismét a Barca klasszisa zárta, négy védő gyűrűjében ütemtelenül lőtt, a hálóőr pedig csak eldőlni tudott. Az Egyesült Államok a hosszabbítás legelején Daniel Williams 26-27 méteres bombájával szépített, de ezzel is csak 4-1-re tudták menteni a mérkőzést.

Brazília mellett Argentína is pályára lépett felkészülési mérkőzésen, de Messiéknek kicsit nehezebben ment, Chicharito és Hector Herrera góljait követően az argentin csapat már 2-0-s hátrányban volt Mexikó ellen, de egy nagy hajrával végül Sergio Agüero és Lionel Messi góljaival döntetlenre mentették a meccset. Messi a leshatárról kilépve verte át a védőket, mellel tette maga elé a labdát, amit kapásból lőtt át a kapus Moises Munoz lábai között, beállítva a végeredményt.