Trollkodott a Cagliari-játékos

Dani Avelar a kamerák előtt bizonyította be, hogy nem volt jogos a Milan tizenegyese.

Szombat este 3-1-re nyert az AC Milan a Cagliari ellen az olasz bajnokság 28. fordulójában. A Milan Jeremy Menez góljával szerzett vezetést, a második félidő elején azonban egyenlítettek a vendégek. Philippe Mexes hamar válaszolt (2-1), a meccs azonban csak a 78. percben dőlt el, amikor Menez büntetőből volt eredményes.

Utóbbi találatot sokan vitatták, ugyanis Luca Ceppitelli még a tizenhatoson kívül szabálytalankodott Alessio Cercivel szemben, ám a spori a büntetőpontra mutatott, amit Menez köszönt is szépen.

A meccs után a Milan játékosa, Ignazio Abate adott interjút a Sky Sportsnak, ám az élő bejelentkezést megzavarta a Cagliari játékosa, Dani Avelar, aki mobilján éppen az említett esetet nézte vissza, és a kamerának is megmutatta, hogy kívül történt a szabálytalanság.