Balotelli döntött Liverpoolban

2015. 02. 11. 09:13

Az olasz fenegyerek első Premier League-góljával nyert a Liverpool a Spurs ellen.

Liverpool – Tottenham 3–2 (Markovics 15., Gerrard 53. – 11-esből, Balotelli 83., ill. Kane 26., Dembélé 61.)

A Liverpool hazai pályán Mario Balotelli 84. percben szerzett góljával nyert 3-2-re a Tottenham ellen az angol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában.

A vendégek kétszer még egyenlíteni tudtak, a harmadik gólra azonban már nem tudtak válaszolni. A Liverpool csereként beállt olasz csatárának a mostani volt az első gólja a Premier League-ben.

Liverpool vs Tottenham Hotspur 3-2 All Goals… by EarthSavi