Madridi házidöntő lesz Lisszabonban!

A Chelsea hiába vezetett Fernando Torres góljával, az Atlético könnyen fordított. Megsemmisült Mourinho busza!

95. perc: VÉGE! Chelsea – Atlético Madrid 1-3! A spanyolok 40 év után játszanak újra döntőt! Az ellenfél a Real Madrid lesz!

90. perc: Még öt perce van a Chelsea-nek!

83. perc: Arda is elhagyja a pályát! Cristian Rodríguez érkezik!

76. perc: Sosa Diego Costa helyén, Schurrle pedig Williant váltja.

66. perc: Raul Garcia a gólszerző Lopez helyén. A másik oldalon Ba érkezik, Torres megy le.

60. perc: A frissen beállt Eto’o buktatta Diego Costát a 16-oson belül! A sértett értékesítette a megítélt büntetőt! 1-2!

53. perc: Szenzációs védést mutatott be Courtois, Terry közeli fejesét védte! Időközben cserél a Chelsea: Cole le, Eto’o be!

Elkezdődött a második félidő!

Vége az első játékrésznek!

36. perc: Torres lövése megpattant az egyik hátvéden, így Courtois nem tudott védeni! 1-0! Courtois 495 perc után kapott gólt.

33. perc: Terry kapott rúgást a combjára, kérdéses tudja-e folytatni a játékot.

22. perc: David Luiz ollózott a kapu mellé!

19. perc: 70-30% a labdabirtoklás aránya, azonban az Atlético kontrái nagyon veszélyesek.

5. perc: Koke bal oldali beadása a keresztlécről vágódott le a gólvonal elé, de nem született gól.

Elkezdődött a mérkőzés!

Az angolok két év után, a spanyolok 40 év után juthatnak be ismét a döntőbe!

A Chelsea tele van védekezőbb felfogású játékossal, Azpilicueta és David Luis is a középpályán kap helyet. A másik oldalon Adrián Lóper és Diego Costa révén két támadó lesz.

KEZDŐK:

CHELSEA: Schwarzer – Ivanovic, Cahill, Terry, Cole – Azpilicueta, Ramires, David Luiz, Willian, Hazard – Torres.
Cserék: Hilario, Kalas, Van Ginkel, Oscar, Schurrle, Ba, Eto’o. Menedzser: José Mourinho
ATLÉTICO MADRID: Courtois – Juanfran, Miranda, Godín, Filipe Luís – Koke, Tiago, Mario Suárez, Arda Turan – Adrián López, Diego Costa.
Cserék: Aranzubia, Alderweireld, R. García, Cristian Rodríguez, José Sosa, Diego, Villa. Vezetőedző: Diego Simeone
Az első mérkőzés végeredménye: 0–0. Játékvezető: Rizzoli (olasz)