Az Atlético és a Bayern a legjobb négy között!

Koke korai gólja továbbjutást ért a Barca ellen. Az MU hiába vezetett, a Bayern könnyedén nyert.

93. perc: Véget ért mindkét összecsapás! A Bayern München 4-2-es, míg az Atlético Madrid 2-1-es összesítéssel jutott tovább.

88. perc: A Manchester United helyzete már elég kilátástalan, a Barcelona küzd az egyenlítésért.

76. perc: Ismét gólt szerez a Bayern! Robben találatával már 3-1 az állás.

68. perc: Thomas Müller találatával fordítanak a bajorok. Már biztosan nem lesz hosszabbítás.

59. perc: Nem sokáig örülhettek a vendégek, Mandzukic szinte azonnal egyenlített! Hosszabbításra áll az összecsapás!

57. perc: Idáig a Bayern irányította a mérkőzést, azonban Evra góljával a United vezet, és továbbjutásra áll!

49. perc: Folytatják a csapatok a küzdelmet, a Barca közel járt az egyenlítéshez!

Mindkét mérkőzésen véget ért az első játékrész! Félidőben: Atlético Madrid – Barcelona 1-0, Bayern München – Manchester United 0-0.

33. perc: A Barca egyelőre nem játszik túl jól, Neymar azonban elemében van.

23. perc: Az Atlético Madrid uralja a mérkőzést. A hazaiak korán megszerezték a vezetést, és három kapufát is lőttek! Rengeteget hibáznak hátul a katalánok! A másik meccsen a Bayern dominál, de komoly lehetősége még nem volt.

17. perc: Valencia talál a Bayern kapujába, azonban lesen volt. A játékvezető nem adta meg a találatot.

6. perc: Vezet az Atético Madrid Koke góljával!

20.45: Elkezdődött mindkét mérkőzés!

20.25: A Bayern München kispadján három olyan fiatal is ül, akik még nem éltek, amikor Ryan Giggs első nemzetközi mérkőzését játszotta a Manchester United színeiben.

20.10: A Bayern kifejezetten támadó kezdővel lép pályára, a Unitednél pedig Rooney vállalni tudta a játékot. A másik összecsapáson a Barca kezdőjében nincs meglepetés, a hazaiaknál azonban Diego Costa biztosan nem játszik.

Íme a kezdők:

ATLÉTICO MADRID (spanyol)–BARCELONA (spanyol)

Az első mérkőzésen: 1–1

Atlético: Courtois – Juanfran, Miranda, Godín, Filipe Luís – Tiago, Koke, Raúl García, Gabi – Adrián López, Villa.
Cserék: Aranzubia, Alderweireld, Insua, Mario Suárez, Cristian Rodríguez, Sosa, Diego. Vezetőedző: Diego Simeone

Barcelona: Pinto – Daniel Alves, Mascherano, Bartra, Jordi Alba – Fàbregas, Xavi, Iniesta, Busquets, Neymar – Messi.
Cserék: Olazábal, Montoya, Adriano, Song, Sergi Roberto, Pedro Rodríguez, Alexis Sánchez. Vezetőedző: Gerardo Martino

BAYERN MÜNCHEN (német)–MANCHESTER UNITED (angol)

Bayern: Neuer – Lahm, Dante, Boateng, Alaba – Ribéry, Kroos, Götze, Müller, Robben – Mandzukić.
Cserék: Raeder, van Buyten, Rafinha, Pizarro, Weiser, Hojbjerg, Weihrauch. Vezetőedző: Josep Guardiola

Manchester United: De Gea – Jones, Smalling, Vidic, Evra – Fletcher, Carrick – Valencia, Rooney, Kagawa – Welbeck.
Cserék: Lindegaard, Büttner, Ferdinand, Giggs, Januzaj, Young, Hernandez. Menedzser: David Moyes

20.45-kor kezdetét veszi a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének második két visszavágója, az Atlético Madrid – Real Madrid és Bayern München – Manchester United összecsapása!