Újra a Chelsea az élen!

A City ikszelt, a Liverpool kiütötte az Arsenalt, ebből pedig a Chelsea profitált.

Minden a Chelsea malmára hajtotta a vizet a Premier League 25. fordulójában. Persze kellett hozzá Eden Hazard mesterhármasa is, mellyel a kékek 3-0-ra legyőzték a Newcastle Unitedet hazai pályán.
Eközben a Manchester City nem bírt idegenben a Norwich Cityvel, csupán egy 0-0-s döntetlenre futotta a dúsgazdag klub erejéből.
Az Arsenal játékosok szégyenbe burkolóztak, miután a liverpooli vörösök nem kímélték őket, már az első félidőben négy gól volt az ágyúsok hátránya, akik ugyan a második félidőt 1-1re hozták (tizenegyesből), ezzel már csak kozmetikázni tudtak az eredményen.
Az Arsenal támadója, Olivier Giroud nem rejtette véka alá, milyen csalódott, ezt twitteren osztotta meg rajongóival.
„Nagyon gyengén teljesítettem a mai napon. Szembe kell néznünk a felelősségekkel, a kihívásokkal és vissza kell térnünk. Nagy most a csalódottság, de fel a fejjel továbbra is!”