nb3
NB III

NB III: már nem a Pécs vezeti a Közép-csoportot

Gyűjtőcikkünkben a harmadosztály 12. fordulójának összes eredménye megtalálható.

Nyolc mérkőzés maradt vasárnapra a harmadosztály három csoportjának 12. fordulójából.

Olvastad már?
NB II: a Fradi után a Lipcsei-csapat sem tudta megfogni a Kisvárdát

A Keleti-csoportban az ESMTK és a Nyírbátor is egy-egy gólig jutott az egymás elleni találkozóján. A Tállya egy büntetővel verte az MTK tartalékait, míg a Jászberény a DVTK II-t hajrázta le.

A Közép-csoportban hiába Hegedűs Márk vezető gólja, később saját kapuját is bevette a Honvéd játékosa, így csapata 3-1-re kapott ki a Rákosmentétől. Gólgazdag meccsen a paksi tartalékok is alulmaradtak: a Tiszakécskének végül elég lett a három lőtt gól, és győzelmével élre is ugrott az együttes.

A 2-2 lett a slágereredmény a Nyugati-csoport vasárnapi játéknapján: a Vidi II és a Puskás II is négygólos meccsen szerzett pontot – előbbi a Dunaharaszti, utóbbi a Csorna ellen. A Gyirmót II odahaza kapott ki a BKV Előrétől.

NB III, 12. forduló

Keleti-csoport

ESMTK – Nyírbátori FC 1-1 (0-1)

Gólszerzők: Horváth L. (84.), illetve Hornyák (38.)

Tállya KSE – MTK Budapest II 1-0 (0-0)

Gólszerző: Lippai (tizenegyesből, 52.)

Diósgyőri VTK – Jászberényi FC 1-3 (0-0)

Gólszerzők: Makrai (61.), illetve Bálint A. (72., 93.), Wágner (77.)

Közép-csoport

Rákosmente KSK – Budapest Honvéd-MFA II 3-1 (1-1)

Gólszerzők: Kerék A. (37.), Hegedűs (öngól, 50.), Forgács (65.), illetve Hegedűs (20.)

Duna Aszfalt Tiszakécske VSE – Paksi FC II 3-2 (2-1)

Gólszerzők: Tölgyesi (27.), Kardos (35.), Juhász (63.), illetve Nagy Á. (12.), Simon M. (72.)

Nyugati-csoport

Videoton FC II – Dunaharaszti MTK 2-2 (1-1)

Gólszerzők: Varjas (37.), Szabó B. (77.), illetve Ferenczi (30.), Rebecsák (79.)

Puskás Akadémia FC II – Csornai SE 2-2 (0-0)

Gólszerzők: Zsidai (73., 82.), illetve Serfőző (58.), Kerékgyártó (94.)

Gyirmót FC Győr II – BKV Előre 0-2 (0-2)

Gólszerzők: Miklósvári (4.), Balogh B. (22.)

Érdi VSE – Pápai Perutz FC 2-2

III. Kerületi TVE – Csepel FC 2-0

FC Ajka – Tarr Andráshida SC 4-2

Pénzügyőr SE – THSE-Szabadkikötő 5-0