nb3
NB III

NB III: Nyolcgólos mérkőzésen győzött a Mosonmagyaróvár

Keleten a Nyíregyháza magabiztosan tartotta otthon a három pontot.

Az országos harmadosztály 26.fordulójának szombati játéknapján 14 mérkőzést rendeztek.

NB III, 26. forduló

Keleti-csoport

Nyíregyháza Spartacus – Tállya KSE 3-0 (1-0)

Gólszerzők: Pölöskey P. (26., 60.), Molnár Zs. (öngól, 65.)

Nyírbátori FC – Putnok FC 1-3 (0-2)

Gólszerzők: Süttő (öngól, 66.), illetve Marcinaskó (1.), Madarász (34.), Bene (70.)

Jászberényi FC – Felsőtárkány SC 4-0 (2-0)

Gólszerzők: Ludasi (27.), Páles (35.), Kis R. (57., 59.)

Termálfürdő Tiszaújváros – Ceglédi VSE 0-0

Rákosmente KSK – REAC 3-1 (3-1)

Gólszerzők: Vattai (24., 25.), Fitos (45.), illetve Kollár (32.)

FC Hatvan – Cigánd SE 2-4 (0-1)

Gólszerzők: Ficsor (59., 83.), illetve Popescu (24., 61.), Kinczel (68.), Barcsay (88.)

Április 10. vasárnap

15.30: Diósgyőri VTK II – Újpest FC II

16.30: DVSC-DEAC – Somos SE

Közép-csoport

Várfürdő-Gyulai Termál FC – Dunaharaszti MTK 2-2 (0-1)

Gólszerzők: Balogh M. (47.), Okos (56.), illetve Mészáros (6.), Méder (89.)

Szentlőrinc SE – FC Dabas 2-1 (2-0)

Gólszerzők: Takács K. (öngól, 5.), V. Nikolics (10.), illetve Zsolnai (90.)

Szekszárdi UFC – HR-Rent Kozármisleny 0-1 (0-0)

Gólszerző: Nagy M. ( 93.)

Bölcskei SE – Budafok-Újbuda 1-4 (0-2)

Gólszerzők: Blatt (62.), illetve Margitics (5.), Skriba ( 38., 53.), Kovács D. (73.)

Április 10. vasárnap

14 óra: Bp. Honvéd-MFA – Monori SE

15 óra: Pénzügyőr SE – Paksi FC II

16.30: Komlói Bányász – Békéscsaba 1912 Előre

16.30: Hódmezővásárhelyi FC – SZEOL SC

Nyugati-csoport

Sárvár FC – ETO FC Győr 2-2

A meccsről ide kattintva olvashat!

Csepel FC – Tarr Andráshida SC 0-4 (0-1)

Gólszerzők: Kovács Gy. (29.), Tóth L. (51.), Bíró (82.), Szegleti (84.)

Csornai SE – Mosonmagyaróvári TE 3-5 (2-2)

Gólszerzők: Czanik (7.), Serfőző (43., 51.), illetve Jasarevic (14.), Magasföldi (38., 62.), Laki (48., 79.)

Kiállítva: Litresics (36.), Bognár Zs. (61.), illetve Baranyai (49.)

Tatabánya FC – Dorogi FC 0-0

Április 10. vasárnap

11 óra: MTK II – Diósdi TC-Select

16.30: Balatonfüredi FC – Puskás Akadémia FC II

16.30: Érdi VSE – Ferencvárosi TC II

16.30: III. Kerületi TVE – Videoton FC II

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.