Kétszer is vezetett az MTK, mégsem szerzett pontot

Öt gól, egy piros és fordítás a másodosztályú rangadón.

A másodosztályú bajnokság 37. fordulójában már pénteken pályára lépett a bajnok MTK Budapest, a fővárosiakhoz a biztos feljutó Kisvárda látogatott.

A hazaiak hamar megszerezték a vezetést: az ötödik percben Vass Patik, Katona, Schäfer volt a labda útja, majd Kanta kapott labdát középen, a csapatkapitány lövése megpattant, de így is a kapuba jutott, 1-0derül ki a kék-fehérek tudósításából. A szünet előtt egyenlíteni tudott a Kisvárda, hiszen a 43. percben egy távoli lövésnél Bese még nagyot védett, de a kipattanónál már ő is tehetetlen volt, Lukács nem hibázott, 1-1.

A fordulás után másodszor is megszerezte a vezetést az MTK: Vass Patrik pontos beadása után a gólkirályi címre pályázó Lencse László nem hibázott ziccerben, 2-1. Bőr egy órányi játék után másodszor is egyenlített a Kisvárda, Lucas kapáslövéssel egalizált, 2-2.

A 74. percben megfogyatkozott a hazai együttes: Vass Patrik másodszor is színészkedésért kapott sárga lapot, így mehetett zuhanyozni. A 80. percben Ilics ugrott ki nagyon jó ütemben, majd rávezette a labdát Besére, nem hibázott a kapussal szemben, 2-3. Így fordítani tudott a Kisvárda a rangadón.

Az MTK az utolsó fordulóban a Siófokhoz látogat, míg a Kisvárdához a Sopron látogat. Aztán irány az NB I!

NB II, 37. forduló

MTK Budapest – Kisvárda Master Good 2-3 (1-1)
Gólszerzők: Kanta (5.), Lencse (47.), illetve Lukács (43.), Lucas (64.), )Ilics (80.)
Kiállítva: Vass P. (74.)

Később játsszák: (2018. március 27., 17 óra)