nb2

NB II: maradt az MTK az élen, megint gálázott a Békéscsaba

Gyűjtőcikkünkben a másodosztály 11. fordulójának összes eredménye megtalálható.

Kilenc mérkőzés maradt vasárnapra a másodosztály 11. fordulójából.

Az első félidő hajrájában lesgólig jutott az MTK a Kazincbarcika vendégeként – a találatot nem adta meg a játékvezető. A második félidő utolsó percei aztán ismét MTK-gólt hoztak, de ez már érvényes is volt: Torghelle csapott le egy rosszul megcsúsztatott labdára, és az üres kapuba lőtte a győztes találatot (0-1).

Ezt olvastad már?
Angliában dolgozó sztáredzőt csábít az AC Milan

Az MTK mellett nyert a Kisvárda is: az együttes Budafokon húzta be a három pontot egy jó hajrával –az MTK 28, a Kisvárda 26 egységgel áll a tabellán, a Kazincbarcika 23 ponttal harmadik.

A ZTE a Budaörsöt győzte le idegenben – a Tatabányán rendezett találkozóra a ZTE Facebook-oldala szerint 76 néző volt kíváncsi (ebből 39 zalai). A sereghajtó Csákvár nem okozott komolyabb gondot a Vácnak; a Dorog a meccs legvégén ugyan szerzett gólt a Mosonmagyaróvár ellen, de azt nem adta meg a bíró, így maradt a 0-0; a Soroksár pedig eggyel volt jobb a Sopronnál.

Ismét nyert az MTK Fotó: mtkbudapest.hu

Az esti mérkőzéseken 1-0-ra nyert az ETO a Nyíregyháza vendégeként, és szintén ilyen arányban volt jobb a Gyirmót a Szegednél. A Békéscsaba ismét gálázott: a múlt heti, Csákvár elleni hatos után ezúttal is hatig jutott – most a Cegléd ellen.

NB II, 11. forduló

Budaörsi SC – Zalaegerszegi TE FC 1-2 (0-1)

Gólszerzők: Czvitkovics (tizenegyesből, 87.), illetve Fujsz (6.), Vernes (73.)

Budafoki MTE – Kisvárda Master Good 0-3 (0-0)

Gólszerzők: Horváth Z. (59., 91.), Ilics (62.)

Vác FC – Aqvital FC Csákvár 5-1 (2-1)

Gólszerzők: Zsolnai (6., 82.), Balajti (25., 72. – a másodikat tizenegyesből), Kákonyi (49.), illetve Nagy Zs. (38.)

Kazincbarcikai SC FC – MTK Budapest 0-1 (0-0)

Gólszerző: Torghelle (81.)

Soroksár SC – Soproni VSE 1-0 (1-0)

Gólszerző: Gyömbér (16.)

Dorogi FC – Credobus Mosonmagyaróvár 0-0

Békéscsaba 1912 Előre – Ceglédi VSE 6-2 (4-0)

Gólszerzők: Gránicz (6.), Birtalan (26., 88.), Nagy I. (32.), Kiss L. (43.), Gyurján (62.), illetve Damásdi (56.), Asztalos (64.)

Nyíregyháza Spartacus – WKW ETO FC Győr 0-1 (0-1)

Gólszerző: Zamostny (tizenegyesből, 45+1.)

Gyirmót FC Győr – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-0 (0-0)

Gólszerző: Nagy P. (76.)