ZTE FC–Győr: nyomokban focit is tartalmazott az NB II csúcsrangadója

ZTE FC – WKW ETO FC Győr 0-0(0-0)
ZTE FC: Szappanos – Koszó, Vernes, Babati, Fujsz – Króner, Végh, Polényi, Dubek – Bedi, Nagy
ETO FC: Gyurákovics – Nagy, Pongrácz (Nagy M. 76.), Bagi, Magasföldi (Kabát 62.), Erdélyi (Szathmári 62.)- Szimcso, Vadász – Zamostny, Rokszin, Debreceni

A NB II. első fordulójának rangadóján, “ítéletidőben”, közel 36 fokban feszült egymásnak a ZTE és Győr.

Az első helyzet a vendég győriek előtt adódott, Zamostny lépett ki remekül, lövését azonban Szappanos védeni tudta. A 17. percben jártunk ekkor. A 34. percben ismét a Győr veszélyeztetett. Szimcso beadását Magasföldi senkitől sem zavartatva fejelte fölé.

Az első játékrész hajrájára aztán magukra találtak a a zalaegerszegiek. A 35. percben Nagy Tamás lesgólt lőtt, majd két perccel később Babati beadásánál éppen csak lemaradtak a hazai támadók.

Ezt olvastad már?

Nagy meglepetésekkel startol az NB II

0-0 volt az állás 45 perc játék után.

A második félidő első helyzetére a 72. percig kellett várni. Kertész lövésébe az utolsó pillanatban csúszott bele Nagy.

További helyzetekkel aztán már nem is borzolták a szurkolók kedélyeit a csapatok, akiknek mai produkciójára némi mentséget csak az időjárás adhat.Maradt a 0-0.