A Szpari és a Cigánd ikszelt, a Szeged nyert – NB II-es edzőmeccsek

Szerdán is több NB II-es csapat lépett pályára felkészülési mérkőzésen.

Szerdán is több NB II-es csapat lépett pályára felkészülési mérkőzésen. A találkozók eredményeiről ezúttal is gyűjtőcikkünkben számolunk be.

A Budaörsi SC az Ikarus-pályán 2-1-es vereséget szenvedett a harmadosztályú Rákosmentétől. A budaörsi honlap beszámolója szerint az első félidőben nem született találat, a második játékrészben kezdtek el potyogni a gólok: az 50. percben a budaörsiek szerezték meg a vezetést, Ódé találatának köszönhetően. Tíz percen át őrizték előnyüket, ekkor egyenlített a Rákosmente, majd újabb öt perc elteltével át is vette a vezetést, s egyúttal kialakult a végeredmény.

A SZEOL kellemetlen ellenfélnek bizonyult a Vasas vendégeként.

A Ceglédi VSE Szabó Viktor találatával 1-0-ra győzte le a harmadosztályú Jászberényt.

A NB I-es Mezőkövesdet meglepetésre 3-0-ra győzte le a Kisvárda Master Good.

A Puskás Akadémia újabb kínai első osztályú csapatot lepett meg.

A Nyíregyháza Spartacus a kazah Jertisz Pavlodarral játszott a törökországi edzőtáborban, és már a 14. percben megszerezte a vezetést Tisza Tibor éles szögből kapuba csavart szabadrúgásából. A folytatásban viszont egalizáltak a kazahok, így 1-1 lett a vége.

A Szeged 2011-Grosics Akadémia a Hódmezővásárhellyel csapott össze, és idegenben aratott 1-0-s sikert. A szegediek gólját Balogh Gusztáv jegyezte a 73. percben.

A Cigánd SE Iglón vendégeskedett és ért el 2-2-es döntetlent a szlovák másodosztályú Spisska Nova Ves ellen.