nb2

NB II: folytatja sorozatát a Békéscsaba, késői góllal nyert a Felcsút

Gyűjtőcikkünkben a másodosztály nyolcadik fordulójának összes eredménye megtalálható.

A nyolcadik fordulóval folytatódik vasárnap délután a másodosztály.

A 16.30-kor kezdődő mérkőzéseken egygólos meccsen nyert a Kisvárda, a Puskás Akadémia és a Békéscsaba is, a Vác és a Soroksár csatája viszont döntetlen lett (2-2). A Kozármisleny egy félidő alatt biztosította sikerét a Dorog vendégeként, míg a Balmazújváros a második félidőben lőtt kettőt a Mosonmagyaróvárnak, ami végül elégnek bizonyult a sikerhez; szintén a második félidőben szerzett Dragóner-gólokkal nyert a Nyíregyháza, mely 2-0-ra verte a Szegedet. A negyed órával később kezdődő Csákvár–Szolnok összecsapás is 2-2-vel zárult.

Az esti mérkőzéseken a Siófok és a Budaörs ünnepelhetett: előbbi hatgólos meccsen győzte le a Ceglédet, míg a Budaörs a ZTE otthonából távozott három ponttal egy Stieber András-gólnak köszönhetően.

NB II, 8. forduló

Békéscsaba 1912 Előre – Swietelsky-Soproni VSE 1-0 (0-0)

Gólszerző: Urbin (49.)

Cigánd SE – Puskás Akadémia FC 0-1 (0-0)

Gólszerző: Márkvárt (88.)

Dorogi FC – HR-Rent Kozármisleny 0-2 (0-2)

Gólszerzők: Sinanovic (38.), Városi (42.)

Credobus Mosonmagyaróvár – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-2 (0-0)

Gólszerzők: Jasarevic (tizenegyesből 79.), illetve Németh Á. (61), Farkas B. (77.)

Nyíregyháza Spartacus FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 2-0 (0-0)

Gólszerző: Dragóner (54., 94.)

SZEOL SC – Kisvárda Master Good 0-1 (0-1)

Gólszerző: Erős G. (10.)

Vác FC – Soroksár SC 2-2 (0-1)

Gólszerzők: Rusvay (79.), Kákonyi (84.), illetve Haris (42.), Peszmeg (81.)

Aqvital FC Csákvár – Szolnoki MÁV FC 2-2 (0-1)

Gólszerzők: Bakos (48., 60.), illetve Tóth L. (19.), Rokszin (75.)

BFC Siófok – Ceglédi VSE 4-2 (1-1)

Gólszerzők: Kozma (23.), Horváth G. (öngól 52.), Futó (68.), Nánási (öngól 86.), illetve Makrai (40.), Csordás (48.)

Zalaegerszegi TE FC – Budaörsi SC 0-1 (0-0)

Gólszerző: Stieber (73.)