NB II: hármat lőtt Siófokon a Kisvárda

Nem volt esélye a házigazdának.

A Kisvárda vasárnapi, siófoki vendégjátékával zárult a másodosztály 19. fordulója.

A 25. percben Cseri Tamás passza után Fodor András adta be a labdát amibe középen Erős Gábor először belebotlott, de a hazaiak annyira őrizetlenül hagyták, hogy javíthatta hibáját, és a hálóba lőtt (0-1). A hajrában előbb Mogyorósi, majd Berki puskázott el nagy egyenlítési lehetőséget.

A hatvanadik percben növelte előnyét a vendégcsapat: egy bal oldali beívelésnél a siófoki védők elaludtak, Délczeg Gergely pedig közelről okosan a kapuba bólintott (0-2). Sokáig helyzet nélkül csordogált a mérkőzés, de aztán a 80. percben egy távoli hazai lövés után Ribánszkinak kellett nyújtóznia, és szögletre ütni a bombát.

A 89. percben a csereként beálló Nagy Róbert egy kontra végén először a kapusba lőtt, de a kipattanónál már egyszerű dolga volt (0-3).