NB II: már dobogós a Pintér-csapat

Gyűjtőcikkünkben a másodosztály 19. fordulójának összes eredménye megtalálható.

A 19. forduló mérkőzéseit rendezik ezen a hétvégén a másodosztályban.

Mint arról beszámoltunk, a ZTE dunaújvárosi sikerével indult a forduló péntek délután.

Szombaton hat mérkőzéssel folytatódtak a küzdelmek. A kora délutáni négy találkozón egy hazai siker sem született, ellenben kétszer a vendégek örülhettek: a Soroksár a Szegeddel sem bírt odahaza (1-1), míg szintén 1-1 lett a Szolnok budaörsi vendégjátéka: a vendégek az utolsó negyven percben emberhátrányban játszottak, és az utolsó pillanatokban kapták az egyenlítő gólt. Magabiztos sikerrel rukkolt elő a Csákvár és a Balmazújváros: előbbi Szigetszentmiklóson, utóbbi Vácon nyert 3-0-ra.

Az esti mérkőzéseken hazai sikerek születtek: a listavezető Gyirmót pillanatok alatt fordított az Ajka ellen, míg a Pintér Attila vezette Mezőkövesd a Sopront múlta felül 2-1-re, és fellépett a harmadik helyre a tabellán.