NB II: öt gól, Újvárosban győzött az Újváros

NB II, 18. forduló
Dunaújváros PASE – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-3 (1-1)
Dunaújváros, játékvezető: Barna G.
DPASE: Dániel Cs. – Tamaskó, Hajdók, Lorentz, Rosta (Ásványi, 88.), Koval, Huszárik, Szellák, Keglovics, Tóth T., Kercsó (Vajda D., 85.). Edző: Dobos Barna
Balmazújváros: Gazsi – Vajda, Istenes (Bor D., a szünetben), Kiss L., Kovács Á., Karikás, Sigér (Belényesi, 79.), Virág, Pintér (Fekete Á, 71.), Papp, Kónya. Edző: Feczkó Tamás
Gólszerzők: Tóth T. (26.), Keglovics (70.), illetve Kovács Á. (19.), Vajda (80., 88.)

A megfiatalított Dunaújváros a Balmazújvárossal csapott össze péntek délután az NB II 18. fordulójának nyitómeccsén.

A vendégek szerezték a találkozó első gólját, de alig tíz percen belül válaszoltak a dunaújvárosiak – Kovács Ádám Tibor gólját Tóth Tibor találata követte (1-1). A folytatásban is kiélezett csatát vívtak a felek, és a második játékrészben Keglovics Bence góljánál már hazai előnyt mutatott az eredményjelző a 70. percben. Ismét gyorsan jött a válasz, a nyolcvanadik minutumban Vajda Sándor vette be a kaput (2-2). Vajda lett végül a meccs hőse: a 88. percben fordította javukra az állást és döntötte el a talákozót (2-3).