Botrány az NB II csúcsrangadóján, a ZTE mészárlást rendezett Budaörsön

A hazaiaknál két játékost, és a vezetőedzőt is kiállították.

Budaörs–ZTE 1–5 (1–0)

Gólszerző: Csobánki (23.), ill. Forgács (62.), Daru (74.), Wittrédi (80., 85.), Városi (92.)
Kiállítva: Csobánki (57.), Tányéros (59.)
Részletes jegyzőkönyv, hamarosan.

Az NB II 17. fordulójának zárómérkőzésén a ZTE Budaörsre látogatott. A dolgok jelenlegi állása szerint ez a két csapat dönti el, hogy a Gyirmót mellett ki jut még fel az NB I-be. A mai meccs után a ZTE került közelebb ehhez.

Vezetést még a Budaörs szerzett, de a második félidő elején két piros lapot is begyűjtöttek a hazaiak, és a ZTE könnyedén megfordította az állást.

A találkozó krónikájához tartozik, hogy a játékvezető Miskei Attilát, a Budaörs vezetőedzőjét is kiállította reklamálásért.

23. perc: Csobánki fejelt szöglet után a bal sarokba. 1-0
57. perc: Csobánki második sárga lapja után kiáll.
59. perc: Tányéros brutális szabálytalansága után egyből pirosat kap. Kettős emberelőnyben ZTE.
60. perc: A szabadrúgás után Forgács szép mozdulattal lő a kapuba. 1-1
72. perc: Daru kapufa két méterről, majd egy perccel később már gól. Végre. 1-2
78. perc: Wittrédi negyedik szabadrúgásunkat már gólra váltja. Szép találat volt. 1-3
85. perc: Wittrédi 20 m-ről pazarul emel a kapuba. Szép volt Vitya, a forduló gólja volt! 1-4
90. perc: Városi teszi fel az i-re a pontot közelről. 1:5