NB II

Sorsoltak az NB II-ben is

Rangadó
Rangadó

2013. 07. 11. 18:27

Kapcsolódó cikkek

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

A Magyar Labdarúgó Szövetség közzétette az NB II-es szezon teljes menetrendjét. Ősszel 16 fordulót rendeznek, az első játéknap augusztus 17., az utolsó időpontja pedig november 30. A tavaszi idény március elsején kezdődik, a bajnokság május 31-én zárul.

NB II

1. forduló (augusztus 17.)

Békéscsaba – Tatabánya

Dunaújváros PASE – Vasas

Ajka – Nyíregyháza

Kozármisleny – Zalaegerszeg

Szigetszentmiklós – Cegléd

Kisvárda – Soproni VSE

Siófok – Balmazújváros

Szolnoki MÁV – Gyirmót FC

2. forduló (augusztus 24.)

Gyirmót FC – Siófok

Balmazújváros – Kisvárda

Soproni VSE – Szigetszentmiklós

Cegléd – Kozármisleny

Zalaegerszeg – Ajka

Nyíregyháza – Dunaújváros PASE

Vasas – Békéscsaba

Tatabánya – Szolnoki MÁV

3. forduló (augusztus 31.)

Békéscsaba – Nyíregyháza

Dunaújváros PASE – Zalaegerszeg

Ajka – Cegléd

Kozármisleny – Soproni VSE

Szigetszentmiklós – Balmazújváros

Kisvárda – Gyirmót FC

Siófok – Szolnoki MÁV

Tatabánya – Vasas

4. forduló (szeptember 7.)

Siófok – Tatabánya

Szolnoki MÁV – Kisvárda

Gyirmót FC – Szigetszentmiklós

Balmazújváros – Kozármisleny

Soproni VSE – Ajka

Cegléd – Dunaújváros PASE

Zalaegerszeg – Békéscsaba

Nyíregyháza – Vasas

5. forduló (szeptember 14.)

Békéscsaba – Cegléd

Dunaújváros PASE – Soproni VSE

Ajka – Balmazújváros

Kozármisleny – Gyirmót FC

Szigetszentmiklós – Szolnoki MÁV

Kisvárda – Siófok

Vasas – Zalaegerszeg

Tatabánya – Nyíregyháza

6. forduló (szeptember 21.)

Kisvárda – Tatabánya

Siófok – Szigetszentmiklós

Szolnoki MÁV – Kozármisleny

Gyirmót FC – Ajka

Balmazújváros – Dunaújváros PASE

Soproni VSE – Békéscsaba

Cegléd – Vasas

Zalaegerszeg – Nyíregyháza

7. forduló (szeptember 28.)

Békéscsaba – Balmazújváros

Dunaújváros PASE – Gyirmót FC

Ajka – Szolnoki MÁV

Kozármisleny – Siófok

Szigetszentmiklós – Kisvárda

Nyíregyháza – Cegléd

Vasas – Soproni VSE

Tatabánya – Zalaegerszeg

8. forduló (október 5.)

Szigetszentmiklós – Tatabánya

Kisvárda – Kozármisleny

Siófok – Ajka

Szolnoki MÁV – Dunaújváros PASE

Gyirmót FC – Békéscsaba

Balmazújváros – Vasas

Soproni VSE – Nyíregyháza

Cegléd – Zalaegerszeg

9. forduló (október 12.)

Békéscsaba – Szolnoki MÁV

Dunaújváros PASE – Siófok

Ajka – Kisvárda

Kozármisleny – Szigetszentmiklós

Zalaegerszeg – Soproni VSE

Nyíregyháza – Balmazújváros

Vasas – Gyirmót FC

Tatabánya – Cegléd

10. forduló (október 19.)

Kozármisleny – Tatabánya

Szigetszentmiklós – Ajka

Kisvárda – Dunaújváros PASE

Siófok – Békéscsaba

Szolnoki MÁV – Vasas

Gyirmót FC – Nyíregyháza

Balmazújváros – Zalaegerszeg

Soproni VSE – Cegléd

11. forduló (október 26.)

Békéscsaba – Kisvárda

Dunaújváros PASE – Szigetszentmiklós

Ajka – Kozármisleny

Cegléd – Balmazújváros

Zalaegerszeg – Gyirmót FC

Nyíregyháza – Szolnoki MÁV

Vasas – Siófok

Tatabánya – Soproni VSE

12. forduló (november 2.)

Ajka – Tatabánya

Kozármisleny – Dunaújváros PASE

Szigetszentmiklós – Békéscsaba

Kisvárda – Vasas

Siófok – Nyíregyháza

Szolnoki MÁV – Zalaegerszeg

Gyirmót FC – Cegléd

Balmazújváros – Soproni VSE

13. forduló (november 9.)

Békéscsaba – Kozármisleny

Dunaújváros PASE – Ajka

Soproni VSE – Gyirmót FC

Cegléd – Szolnoki MÁV

Zalaegerszeg – Siófok

Nyíregyháza – Kisvárda

Vasas – Szigetszentmiklós

Tatabánya – Balmazújváros

14. forduló (november 16.)

Dunaújváros PASE –Tatabánya

Ajka – Békéscsaba

Kozármisleny – Vasas

Szigetszentmiklós – Nyíregyháza

Kisvárda – Zalaegerszeg

Siófok – Cegléd

Szolnoki MÁV – Soproni VSE

Gyirmót FC – Balmazújváros

15. forduló (november 23.)

Békéscsaba – Dunaújváros PASE

Balmazújváros – Szolnoki MÁV

Soproni VSE – Siófok

Cegléd – Kisvárda

Zalaegerszeg – Szigetszentmiklós

Nyíregyháza – Kozármisleny

Vasas – Ajka

Tatabánya – Gyirmót FC

16. forduló (november 30.)

Tatabánya – Békéscsaba

Vasas – Dunaújváros PASE

Nyíregyháza – Ajka

Zalaegerszeg – Kozármisleny

Cegléd – Szigetszentmiklós

Soproni VSE – Kisvárda

Balmazújváros – Siófok

Gyirmót FC – Szolnoki MÁV

17. forduló (2014. március 1.)

Siófok – Gyirmót FC

Kisvárda – Balmazújváros

Szigetszentmiklós – Soproni VSE

Kozármisleny – Cegléd

Ajka – Zalaegerszeg

Dunaújváros PASE – Nyíregyháza

Békéscsaba – Vasas

Szolnoki MÁV – Tatabánya

18. forduló (március 8.)

Nyíregyháza – Békéscsaba

Zalaegerszeg – Dunaújváros PASE

Cegléd – Ajka

Soproni VSE – Kozármisleny

Balmazújváros – Szigetszentmiklós

Gyirmót FC – Kisvárda

Szolnoki MÁV – Siófok

Vasas – Tatabánya

19. forduló (március 16.)

Tatabánya – Siófok

Kisvárda – Szolnoki MÁV

Szigetszentmiklós – Gyirmót FC

Kozármisleny – Balmazújváros

Ajka – Soproni VSE

Dunaújváros PASE – Cegléd

Békéscsaba – Zalaegerszeg

Vasas – Nyíregyháza

20. forduló (március 22.)

Cegléd – Békéscsaba

Soproni VSE – Dunaújváros PASE

Balmazújváros – Ajka

Gyirmót FC – Kozármisleny

Szolnoki MÁV – Szigetszentmiklós

Siófok – Kisvárda

Zalaegerszeg – Vasas

Nyíregyháza – Tatabánya

21. forduló (március 29.)

Tatabánya – Kisvárda

Szigetszentmiklós – Siófok

Kozármisleny – Szolnoki MÁV

Ajka – Gyirmót FC

Dunaújváros PASE – Balmazújváros

Békéscsaba – Soproni VSE

Vasas – Cegléd

Nyíregyháza – Zalaegerszeg

22. forduló (április 5.)

Balmazújváros – Békéscsaba

Gyirmót FC – Dunaújváros PASE

Szolnoki MÁV – Ajka

Siófok – Kozármisleny

Kisvárda – Szigetszentmiklós

Cegléd – Nyíregyháza

Soproni VSE – Vasas

Zalaegerszeg – Tatabánya

23. forduló (április 12.)

Tatabánya – Szigetszentmiklós

Kozármisleny – Kisvárda

Ajka – Siófok

Dunaújváros PASE – Szolnoki MÁV

Békéscsaba – Gyirmót FC

Vasas – Balmazújváros

Nyíregyháza – Soproni VSE

Zalaegerszeg – Cegléd

24. forduló (április 19.)

Szolnoki MÁV – Békéscsaba

Siófok – Dunaújváros PASE

Kisvárda – Ajka

Szigetszentmiklós – Kozármisleny

Soproni VSE – Zalaegerszeg

Balmazújváros – Nyíregyháza

Gyirmót FC – Vasas

Cegléd – Tatabánya

25. forduló (április 26.)

Tatabánya – Kozármisleny

Ajka – Szigetszentmiklós

Dunaújváros PASE – Kisvárda

Békéscsaba – Siófok

Vasas – Szolnoki MÁV

Nyíregyháza – Gyirmót FC

Zalaegerszeg – Balmazújváros

Cegléd – Soproni VSE

26. forduló (május 3.)

Kisvárda – Békéscsaba

Szigetszentmiklós – Dunaújváros PASE

Kozármisleny – Ajka

Balmazújváros – Cegléd

Gyirmót FC – Zalaegerszeg

Szolnoki MÁV – Nyíregyháza

Siófok – Vasas

Soproni VSE – Tatabánya

27. forduló (május 10.)

Tatabánya – Ajka

Dunaújváros PASE – Kozármisleny

Békéscsaba – Szigetszentmiklós

Vasas – Kisvárda

Nyíregyháza – Siófok

Zalaegerszeg – Szolnoki MÁV

Cegléd – Gyirmót FC

Soproni VSE – Balmazújváros

28. forduló (május 17.)

Kozármisleny – Békéscsaba

Ajka – Dunaújváros PASE

Gyirmót FC – Soproni VSE

Szolnoki MÁV – Cegléd

Siófok – Zalaegerszeg

Kisvárda – Nyíregyháza

Szigetszentmiklós – Vasas

Balmazújváros – Tatabánya

29. forduló (május 24.)

Tatabánya – Dunaújváros PASE

Békéscsaba – Ajka

Vasas – Kozármisleny

Nyíregyháza – Szigetszentmiklós

Zalaegerszeg – Kisvárda

Cegléd – Siófok

Soproni VSE – Szolnoki MÁV

Balmazújváros – Gyirmót FC

30. forduló (május 31.)

Dunaújváros PASE – Békéscsaba

Szolnoki MÁV – Balmazújváros

Siófok – Soproni VSE

Kisvárda – Cegléd

Szigetszentmiklós – Zalaegerszeg

Kozármisleny – Nyíregyháza

Ajka – Vasas

Gyirmót FC – Tatabánya

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.