Kazincbarcikai pont az FTC II ellen

A Kazincbarcika 1-1-es döntetlent játszott a Ferencváros II vendégeként az NB II negyedik fordulójában.
NB II, Keleti-csoport, 4. forduló
Ferencvárosi TC II – Kazincbarcikai BSC 1-1 (0-0)
Albert-stadion, 350 néző. Játékvezető: Mészáros
FTC II: Ranilovics – Simita, Erdei G., Batik (Vattai, 30.), Tóth A. – Peszmeg (Holman, 65.), Vass M. – Gárdos, Nyilasi, Papp M. (Birtalan, 56.) – Hodgyai. Edző: Lipcsei Péter
KBSC: Szabó Á. – Privigyei, Komlósi, Fótyik, Szala – Messi, Renan, Ngalle, Dos Santos – Tátrai, Menougong. Edző: Szabó János
Gólszerzők: Holman (67.), illetve Fótyik (60.)

Állítsd össze Álomcsapatodat az NB I-ből! regisztrálj szeptember 14-ig, és nyerd meg te a bajnokságot!Klikk!

A hazaiak számára nehezen indult a találkozó, Marko Ranilovicsnak az első tíz percben négyszer is bravúrral kellett a játékba avatkoznia – tudósít az FTC honlapja.

A játékrész második felében már csökkent a vendégek fölénye, de egy szabadrúgásnál így is telibe találták a kapufát. A túloldalon két-három veszélyes átlövéssel okozott veszélyt az FTC II, ennek ellenére 0-0-val vonultak a csapatok a szünetre.

A fordulást követően a 60. percben Fótyik Dominik góljával szereztek vezetést a vendégek (0-1), de pár perccel később a csereként beállt Holman egyenlített (1-1). A hátralevő időszakban egyre kiegyenlítettebb lett a játék, a vezetést is több alkalommal megszerezhette volna a fővárosi tartalékcsapat, de a vendégek kapusa kiválóan védett, így nem változott az eredmény.

A találkozó 1-1-gyel ért véget, így a Ferencváros másodosztályú csapata megszerezte első pontját az új szezonban.