Agyonnyert meccset tékozolt el a Vác

A Vác 2-2-es döntetlent játszott Orosházán az NB II Keleti-csoportjában.

A nyolcadik fordulóból elhalasztott mérkőzésen a vendég váciak már a 18. percben 2-0-ra vezettek! A hetedik percben Rábold szögletét Páles fejelte három lépésről a hálóba, a 18. percben ugyancsak Rábold volt a főszereplő, akinek oldalról belőtt szabadrúgását Páles csúsztatta közelről a kapuba! Az állás ezután egészen a 79. percig nem változott, de akkor Petneházi szélről belőtt szabadrúgását a csereként beállt Randelovics bólintotta két lépésről a hálóba. A 89. percben a hét perccel korábban beállt Franyó egy veszélytelen helyzetben a félpályánál megütötte az orosháziak középpályását, Véghet, amiért a játékvezető azonnal kiállította. A hazaiak számára a 93. percben jött a slusszpoén, Petneházi negyven méterről ívelt labdájába ugyanis a váci Hegedűs Csaba olyan szerencsétlenül ért bele fejjel, hogy a játékszer a kapu jobb alsó sarkába kötött ki (2-2).

A szintén a nyolcadik fordulóból elhalasztott Egri FC – Újpest FC B mérkőzést november másodikán pótolják.