Rangadót nyert a Vidi, robog a Fradi után

NB I, 16. forduló

Mol Vidi FC–Budapest Honvéd 2-0 (1-0)
Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó,  néző. Játékvezető: Kassai Viktor
Vidi: Kovácsik – Nego, Juhász (Tamás, 77.), Fiola, Stopira – Nikolov, Hadzic, Pátkai – Huszti, Milanov (Kovács, 67.) – Scsepovics (Hodzic, 87.). Vezetőedző: Marko Nikolics
Honvéd: Gróf – Baráth, Kamber, Dino – Heffler, Gazdag (Banó-Szabó, 73.), Hidi, Nagy, Holender – Danilo ( Kukoc, a szünetben ), N’Gog (Tischler, 69.).  Vezetőedző: Supka Attila
Gólszerző: Juhász (19.), Scsepovics (63.)

Vasárnap este a Budapest Honvédot látta vendégül új stadionjában a Mol Vidi FC. Az első tíz percben ismerkedtek egymással a csapatok. Az első negyedóra végén Danilo ziccerénél Nego mentett hatalmasat, majd a 19. percben az első Vidi-szögletből gól született: Huszti beadását Juhász fejelt a kispestiek hálójába. 1-0

Alisson földöntúli bravúrját is lekörözi társa óriási mentése – VIDEÓ
Góltól őrizték meg a Liverpool kapuját az Everton elleni városi derbin.

A második félidőben növelte előnyét a székesfehérvári együttes: Nego éles beadására Scsepovics robbant a legjobb ütemben és öt méterről a kapuba pofozta a labdát. 2-0

Tíz perccel később Kovács passza után ismét óriási ziccerbe került Scsepovics, ám Gróf Dávid hatalmas bravúrral hárította a lövést. A 81. percben kispesti szöglet után Baráth botlott bele a labdába, amely éppen a gólvonalon álló Kovácsikot találta meg, így maradt a 2-0-s eredmény, a Vidi üldözi tovább a listavezető Fradit.