Tizenegyessel szerezte meg a vezetést a Haladás a Fradi ellen – VIDEÓ

Gaál Bálint magabiztosan értékesítette a büntetőt.

A mérkőzés 53. percében Gaál Bálint értékesítette a megítélt büntetőt, ezzel szerzett vezetést a Szombathelyi Haladás a Ferencvárosi TC ellen – a sereghajtó utoljára augusztusban nyert bajnokit, az volt az eddigi egyetlen győzelme, míg a Fradi éllovasként egyetlen vereséggel várta ezt a fordulót.

A forduló legnagyobb találata azonban kétség kívül a Diósgyőr–Debrecen találkozón született, az elképesztő bombagólt még sokáig fogják ismételni.

Büntetőből szerzett veztést a Haladás a Fradi ellen

Sztefan Spirovski megmozdulásáért büntetőt ítélt a játékvezető, Gaál Bálint pedig értékesítette azt, ezzel pedig 450 perc után szereztek újra gólt a szombathelyiek. Haladás–Fradi fél órával a vége előtt 1–0. A meccs hajráját itt tudod nézni: http://bit.ly/2FfNRoH

Közzétette: M4Sport – 2018. november 10., szombat