Tizenegyessel szerezte meg a vezetést a Haladás a Fradi ellen – VIDEÓ

Gaál Bálint magabiztosan értékesítette a büntetőt.

A mérkőzés 53. percében Gaál Bálint értékesítette a megítélt büntetőt, ezzel szerzett vezetést a Szombathelyi Haladás a Ferencvárosi TC ellen – a sereghajtó utoljára augusztusban nyert bajnokit, az volt az eddigi egyetlen győzelme, míg a Fradi éllovasként egyetlen vereséggel várta ezt a fordulót.

Cristiano Ronaldo of Juventus looks dejected during the Serie A match between Empoli and Juventus at Stadio Carlo Castellani, Empoli, Italy on 27 October 2018.  (Photo by Giuseppe Maffia/NurPhoto)

A forduló legnagyobb találata azonban kétség kívül a Diósgyőr–Debrecen találkozón született, az elképesztő bombagólt még sokáig fogják ismételni.

Büntetőből szerzett veztést a Haladás a Fradi ellen

Sztefan Spirovski megmozdulásáért büntetőt ítélt a játékvezető, Gaál Bálint pedig értékesítette azt, ezzel pedig 450 perc után szereztek újra gólt a szombathelyiek. Haladás–Fradi fél órával a vége előtt 1–0. A meccs hajráját itt tudod nézni: http://bit.ly/2FfNRoH

Közzétette: M4Sport – 2018. november 10., szombat

BUDAPEST, HUNGARY - MARCH 9: The ultra supporters of Ferencvarosi TC (called Green Monsters) lift up banners during the Hungarian OTP Bank Liga match between MTK Budapest and Ferencvarosi TC at Nandor Hidegkuti Stadium on March 9, 2019 in Budapest, Hungary. (Photo by Laszlo Szirtesi/Getty Images)