Nem forgott veszélyben a fehérváriak győzelme, 3-1 lett a vége.

Mol Vidi FC – Mezőkövesd Zsóry FC 3-1 (2-0)
Pancho Aréna. Játékvezető: Berke B.
Mol Vidi: Tujvel – Nego, Juhász, Fiola, Stopira – Nikolov, Hadzic, Huszti (Berecz, 89.) – Kovács, Milanov (Pátkai, 81.) – Scsepovics​ (Hodzic, 86.). Vezetőedző: Marko Nikolics.
Mezőkövesd:  Dombó – Farkas, Pillár, Katanec, Vadnai – Szeles, Mevoungou (Meskhi, 77.), Tóth B. (Szakály, 70.),- Cseri (Alves, 70.), Drazic, Vajda. Vezetőedző: Kuttor Attila.
Gólszerzők: Juhász (19.), Katanec (22., öngól), Scsepovics (64.), illetve Vajda (94.)

A bajnokság harmadik fordulójából elhalasztott meccsen fogadta a címvédő Mol Vidi FC a Mezőkövesd Zsóry együttesét. A találkozó elején a vendégek veszélyeztettek: előbb Stopirának kellett nagyot mentenie, majd Cseri lövése zúgott el a kapufa mellett. Szűk húsz perc játék után aztán a fehérváriak szerezték meg a vezetést: Huszti szögletét Juhász Roland fejelte közelről Dombó kapujába. 1-0

A mezőkövesdieket láthatóan megzavarta a bekapott gól, három perccel később pedig jött is a következő Vidi-találat: Stopira kapu elé lőtt labdáját a menteni igyekvő Katanec a saját kapujába helyezte. 2-0

Nem sokkal később közel volt a harmadikhoz is a fehérvári együttes, ám Huszti újabb sarokrúgása után Hadzic fejelt centikkel fölé. Az első félidő utolsó tíz percében főként a mezőnyjáték dominált, a játékrész két gólját ITT mutattuk meg.

Francia világbajnokot akar a Real Madrid; Pogba és Mourinho ismét balhézott
A szerda sem telt unalmasan, mutatjuk a legérdekesebb híreket.

Eseménytelen percekkel indult a második félidő, majd Milanov bombázott fölé. A 60. perc után felpörögtek az események, a fehérvári kapu előtt Nego becsúszva mentett hatalmasat, majd a kontra végén Milanov önzetlenül tálalt Scsepovics elé, akinek csak az üres kapuba kellett passzolnia. 3-0

Néhány minutummal később szépíthetett volna a Zsóry, ám Farkas beadása után Cseri fölé lőtt. Hosszú ideig nem forogtak veszélyben a kapuk, majd az utolsó tíz percben a csereként beálló Pátkai lövését kellett védenie a vendégkapusnak. A Mezőkövesd számára csak szépségtapasz volt Vajda 94. percben szerzett találata, így a vége 3-1 lett.