Takács szerzett vezetést a DVSC-nek, de Priskin egyenlíteni tudott.

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 3200 néző. Játékvezető: Erdős
DVSC: Nagy S. – Kinyik, Cikos ( Kusnyír, 39.), Mészáros, Barna (Ferenczi, 35.) – Bődi, Tőzsér, Haris, Varga K. – Takács, Könyves. Vezetőedző: Herczeg András
Haladás: Király – Schimmer (Halmosi, 84.), Benes (Tamás, 18.), Kolcák, Németh Milán (Németh Márió, 52.) – Jagodics, Grumics – Mészáros, Gaál, Habovda – Priskin. Vezetőedző: Michal Hipp
Gólszerzők: Takács (21.), illetve Priskin (42.)

Az OTP Bank Liga hetedik fordulójában a négypontos Haladást fogadta a negyedik helyezett DVSC. Jobban kezdte a találkozót a hazai együttes: Takács és Könyves helyzeténél is Királynak kellett résen lennie. A 11. percben Varga Kevin nyargalt végig a bal szélen, majd egy csellel ziccerbe hozta magát, de tíz méterről a kapuval szemben csúnyán fölé lőtt. Ezt megúszta a Hali. A 22. percben viszont már nem, Tőzsér szögletét Takács Tamás fejelte közelről a léc alá. 1-0

Szalai két gólja három pontot ért a Hoffenheimnek – VIDEÓ
Egymaga fordította meg a meccset a magyar támadó.

A folytatásban a DVSC-nek a védelemben két kényszerű cserét is végre kellett hajtania, ami kicsit meg is zavarhatta a hazaiakat: a félidő hajrájában egy felívelés után Priskin Tamás kissé kisodródva tíz méterről lőtt kapura, a megpattanó labda Nagy Sándor felett a hálóban kötött ki. A szombathelyiek gólját ITT mutattuk meg. 1-1

A második játékrész is Király-védéssel indult, majd a túloldalon Schimmer bombázott fölé óriási ziccerben. Két perccel később Mészáros közeli lövésénél a hajdúsági hálóőr mutatott be nagy bravúrt. A második félidő egyértelműen a szombathelyieké volt, a 69. percben Mészáros lövése Priskin elé pattant, aki azonban kapásból eltörte a labdát. Két minutummal később Németh Márió egy szép csel után ballal lőtt kapura, Nagy Sándor óriási bravúrral hárított.

A játékrész legnagyobb helyzetét mégis a Loki rontotta el: Ferenczi tökéletes beadását Könyves öt méterről fölé tüzelte a 77. percben. Több gól már nem született, így 1-1-es döntetlennel zárult az összecsapás. A Haladás először szerzett pontot idegenben az idei bajnokságban.