Bajban a Puskás Akadémia: az újabb vereséggel visszacsúszott az utolsó helyre

A Mezőkövesd otthon verte 2-0-ra a felcsútiakat.

NB I, 7. forduló

Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás Akadémia 2-0 (1-0)
Mezőkövesd, városi stadion. Játékvezető: Bogár.
Mezőkövesd: Dombó –  Vadnai,  Pillár, Katanec, Silye (Meski, 78.) – Mevoungou, Szeles – Cseri (Tóth M., 81.), Vajda, Tóth B. (Szakály D., a félidőben) – Drazsics. Vezetőedző: Kuttor Attila.
Puskás Akadémia: Danilovics – Osváth, Heris, Spandler, Trajkovski – Zsidai (Mioc, 82.), Balogh B. – Latifi (Szakály P., 76.), Vlasko, Radó A. – Arabuli (Kiss T., 62.). Vezetőedző: Benczés Miklós.
Gólszerzők: Drazsics (16.), Pillár  (78.).

Az NB I-es szezont pocsékul kezdő Puskás Akadémia 2-0-ra kikapott a Mezőkövesd otthonában, és mivel a Kisvárda 1-0-ra nyert az MTK otthonában, a felcsútiak maradtak a mezőny egyetlen nyeretlen együttese, így a táblázat utolsó helyén állnak.

A mezőkövesdi együttes a 16. percben szerzett előnyt Drazsics góljával (1-0), majd a 78. percben biztosította be sikerét, amikor egy szöglet után Pillár fejjel volt eredményes (2-0).

A vezetőbíró, Bogár Gergő első NB I-es meccsén dirigált, a hazaiak vezetőedzője, Kuttor Attila pedig eltiltása miatt nem ülhetett le a kispadra.

Címlapkép: pfla.hu