A hátrány sem zavarta meg a Videotont: győztes gól a 89. percben

Szerb csapat volt az ellenfél Ausztriában.

Újabb felkészülési mérkőzés várt kedd délután a Mol Vidi FC-re, a fehérváriak ellenfele – az ausztriai edzőtábor zárásaként – a szerb FK Csukaricski volt. Az első félidőben hátrányba került a magyar csapat, a rivális Mudrinszki góljával szerezte meg a vezetést még a 21. percben.

Fordulás után hamar egyenlített a Videoton: Huszti bal oldali beadását Marko Scsepovics nagy helyzetben nem ráfejelte, hanem középre bólintotta, ahol Sós Bence mellel levette és estében a kapuba lőtte a játékszert, 1-1 – derül ki a klubhonlap tudósításából.

A hajrában a győztes gólt is megszerezte a bajnokcsapat: Loic Nego egy csel után befelé húzott jobbról, majd legurított Marko Scsepovicsnak, aki átvette és ballal gyönyörű gólt ragasztott a kapu jobb oldalába. Így a 89. percben alakult ki a 2-1-es végeredmény.

Mol Vidi FC – FK Csukaricski (szerb) 2-1 (0-1)
Feldbach (Ausztria)
Videoton: Kovácsik – Nego, Vinícius, Fiola, Stopira – A. Hadzic  – Nikolov (Kovács I., a szünetben), Pátkai (Varga, 57.) – Huszti – S. Scsepovics (Sós B., a szünetben), M. Scsepovics.
Gólszerzők: Sós (56.), M. Scsepovics (89.), illetve Mudrinszki (21.)

A Videoton nem bírt a szerbekkel – fotó: vidi.hu

címlapkép: vidi.hu