Mezőkövesd: Dombó – Farkas, Hudák, Katanec, Vadnai – Cseri, Szeles, Iszlai (Misak 75.), Novák (Szalai 64.) – Bognár (Lázár 75.), Drazsics.
Újpest FC: Gundel-Takács – Burekovic, Bojovics, Kálnoki-Kis, Szűcs (Zsótér 65.) – Onovo, Balázs – Cseke, Diallo, Pauljevics – Novothny (Pávkovics 92.).
Gólszerző: Pauljevics (10.)
Kiállítva: Katanec (84.)

A 10. percben a mezőkövesdi Dombó lépett “Kariusi” útra, hatalmasat potyázott a hazaiak kapusa, így Pauljevics megszerezte a vezetést a liláknak. A szögletzászló mellől adott rosszul középre egy labdát, amit Dombó vetődve akart megszerezni, de a labda elcsúszott a hasa alatt. 0-1.

Itt tudod megnézni a gólt.

Az első félidő hátralévő részében alaposan visszaesett a színvonal, a hazaiknak akadtak gyenge próbálkozásai, az Újpest csak az eredmény tartására koncentrált.

A második félidő sem hozott magas színvonalú játékot, a hazaiak próbálkoztak, a vendégek tartották az eredményt. Sikerrel.